Virtuali 2c kl mokinių knyga „Mano augintinis ir knyga“

capture

2021 m. gruodžio 9 d. VDU „Atžalyno“ progimnazijos 2 c klasės moksleiviai ir jų mokytoja Vilma Kilimienė dalyvavo mokyklos bibliotekos ir KTU Vaižganto progimnazijos bibliotekos organizuotame tarpmokykliniame projekte „Mano augintinis ir knyga“. Projekto tikslas – moksleivius mokyti raštu ir žodžiu papasakoti apie savo augintinį, rasti naujų, įdomių faktų apie gyvūnus, supažindinti su knygos iliustravimo, rašymo, apipavidalinimo pagrindais.

Moksleiviai nuo lapkričio mėnesio vidurio iki gruodžio 8 d. karpė, klijavo knygos lapus, kūrė tekstą, piešė, spalvino pieštukais ir flomasteriais savo augintinius ar laukinius gyvūnus. Projekto pristatymo dieną, remdamiesi pagalbiniais klausimais, pristatė savo kurtą knygą, atsakinėjo į klasės draugų užduotus klausimus.

Projekto pristatymo pabaigoje bibliotekininkas Andrius Levanavičius kartu su mokytoja Vilma Kilimiene pristatė bendrą darbą – virtualią knygą „Mano augintinis ir knyga“. Nuoroda į knygą, čia: https://read.bookcreator.com/m5mr0lr4RP0lA6iVShz4SfO2-ntLyW8zTZWrsQMImrI/3xrSuQWgR6u7tbmZjEqZeQ

Vartydami knygą „Mano augintinis ir knyga“ rasite 2 c klasės moksleivių turimų augintinių nuotraukas ir trumpą jų aprašymą.

Už dalyvavimą tarpmokykliniame projekte „Mano augintinis ir knyga“ mokiniams buvo  įteiktos padėkos. Projektą gražiai apibendrino 2c kl mokinys Benas Vileikis, padovanodamas mokyklos bibliotekai bendrą klasės dovaną – Cristina Banfi knygą „Nuostabūs keisti gyvūnai“. Šioje knygoje būsimasis skaitytojas atras pačius neįprasčiausius gyvūnus, sutvėrimus.