Vasario 16-osios minėjimas

DSC02451

Vasario 14-ąją dieną progimnazijoje vyko šventinis VASARIO 16-osios  koncertas.  Aštuntokė Aurėja Virinaitė perskaitė pranešimą apie Lietuvos valstybės atkūrimą. Renginyje progimnazijos direktorė N. Jukštienė pasveikino visus susirinkusius mokinius ir mokytojus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena  ir padėkomis apdovanojo mokslo pirmūnus.  Šventiniame koncerte mokiniai skaitė eiles, skirtas Lietuvai,  o  progimnazijos  kolektyvai  džiugino  dainomis ir šokiais. Taip pat koncerte buvo pasveikinti mokinių išrinkti mylimiausi mokytojai: tai kūno kultūros mokytojas Kęstutis Vaškelevičius, anglų kalbos mokytoja Ilona Sodytė, matematikos mokytoja Dalia Šedienė, lietuvių kalbos mokytojos Asta Aleknienė ir Dovilė Žaunerūnaitė ir muzikos mokytoja Geda Žurkevičienė.