Užsienio studentų viešnagė progimnazijoje

20200214_090141

Š.m. vasario 14-ąją progimnazijoje ne tik šventėme šv. Valentino dieną bei minėjome Vasario 16-ąją, bet ir turėjome svečių — užsienio studentų. Anglų k. mokytojos Genutė Akelaitienė, Evelina Tutlytė ir Daiva Ivanickienė kartu su 7a, 7c ir 8b klasių mokiniais klausėsi studento Bogdano iš Ukrainos pranešimo apie Černobilį, šio įvykio priežastis bei padarinius. Mokiniai itin noriai ir aktyviai pasidalino savo žiniomis apie šį įvykį ir dalyvavo diskusijoje.

Taip pat svečiavosi ir viešnia Šufuka iš Azerbaidžiano, kuri 7c klasės mokiniams bei anglų k. mokytojoms Daivai Ivanickienei ir Evelinai Tutlytei buvo parengusi pranešimą apie Azerbaidžianą, šios šalies kultūrą bei istoriją. Šio pranešimo metu vyko aktyti diskusija apie tautiškumą bei laisvę ir aptartos Valentino dienos tradicijos bei reikšmė.