Šventinis mokyklos 50-mečio jubiliejaus koncertas

109-MG_4388min
Gegužės 17 dieną, penktadienį, progimnazijoje vyko šventinis koncertas, skirtas mokyklos 50-čio jubiliejui. Salėje susirinko gausus būrys buvusių ir dabartinių mokinių bei mokytojų.Koncertą vedė net trys poros vedėjų: dabartiniai mokiniai Urtė Musiejūtė ir Lukas Jukšta, buvę mokiniai, dabar gimnazistai Ugnė Miničiūtė (buvusi progimnazijos prezidentė) ir Donatas Chanko ir jau einantys savo gyvenimo keliu buvę mūsų mokiniai Urtė Sinkevičiūtė ir Arnoldas Grevas, dukart Europos jaunimo kiokušin karate čempionas.
Šventiniame koncerte dalyvavo visi progimnazijos meniniai kolektyvai: šiuolaikinių šokių kolektyvas „A Proba“ (vadovė E. Gogelienė), Jaunių ansamblis (vadovė Inga Orinienė), Folklorinis ansamblis „Kaukutis“ (vadovės B. Viršilaitė, A. Račinskaitė ir G. Žurkevičienė), Jaunučių ansamblis (vadovė A. Anusevičienė). Programoje dalyvavo sportinių šokių šokėjai Joana ir Nojus (vadovė L. Dirvelienė),  breiką šoko Vėjas Janavičius , 4b klasės skaitovė Viktorija Dologan skaitė ištrauką iš Petro Cvirkos apysakos „Rainiukai“ (mokytoja D. Bendaravičienė ). Buvę mokiniai, dabar gimnazistai, Jonas Žurkevičius grojo saksofonu, o Jokūbas Goscevičius -armonika. Kristina Anusevičiūtė, muzikos akademijos studentė, Gidono Kremerio orkestro „Kremerata Baltica“ altų grupės koncertmeisterė, griežė altu. Sveikinimo žodį tarė buvusi pirmoji vidurinės mokyklos prezidentė  Loreta Cvilikaitė Šileikienė.
   Pagrindinis šventinio koncerto akcentas- tai geriausiųjų progimnazijos mokinių pagerbimas, kasmetinių “Giliuko” nominacijų ir padėkos raštų įteikimas šiems mokiniams:

DOMINYKUI KRASAUSKUI, 8c klasės mokiniui, už I vietą fizikos olimpiadoje Kauno mieste, II vietą chemijos olimpiadoje respublikoje;

VIKTORIJAI DOLOGAN, 4b klasės mokinei, už prizinę vietą meninio skaitymo konkurse Kauno mieste;

AUSTĖJAI PUPELYTEI, 7a klasės mokinei, už IV vietą lietuvių kalbos olimpiadoje Kauno mieste; už geriausią eilėraščio vertimą iš rusų kalbos meninio eilėraščių konkurse, skirtame pasaulinei Poezijos dienai.

MIGLEI MURMAITEI, 8b klasės mokinei, už VII vietą lietuvių kalbos olimpiadoje Kauno mieste;

MIGLEI KASELYTEI, 7a klasės mokinei, už V vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste;

JUSTINUI STASKEVIČIUI, 8b klasės mokiniui, už III vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste;

ARMILEI KELMELYTEI, 8c klasės mokinei, už I vietą dailyraščio konkurse Kauno mieste, aukštus sportinius pasiekimus Kauno mieste ir respublikoje;

TOMUI ŽIEDELIUI, BRIGITAI MARCINAUSKAITEI, MARTYNUI JAŠČEMSKUI, ANDRIUI MIKALAUSKUI, MIRETAI DAVALGAITEI, KOTRYNAI ČIUPKEVIČIŪTEI, 7c klasės mokiniams, už aukštus sportinius pasiekimus Kauno mieste ir respublikoje.

Koncerto pabaigoje jungtinis mokytojų ansamblis visiems susirinkusiems padovanojo  dvi dainas: „Kitoks pasaulis” ir „Šiandien man šventė“. Po koncerto visi progimnazijos bendruomenės nariai vaišinosi  tortu.

Šventė buvo graži, atnešusi daug puikių emocijų ir  šiltų  susitikimų.