Šventinė spalio 5-oji

68-IMG_5604min

Spalio 5-oji, Tarptautinė mokytojų diena,  prasidėjo šventiniu pradinių klasių moksleivių ansamblio ir mokinių tarybos narių pasveikinimu. Progimnazijos pedagogus sveikino direktorė Nijolė Jukštienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Almantė Šimkuvienė. Po to mokytojai išsiskirstė po klases ir po 4 pamokų susirinko į šventinę programą „Grožio salonas pas Oksaną“. Kad būtų aišku, pasakysiu, kad progimnazija trumpam virto Oksanos Pikul grožio salonu, kurį Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečio proga aplankė ypatingai garbingos viešnios: tai Anglijos karalienė Elžbieta II, Kembridžo kunigaikštienė Kate Middelton, Didžiosios Britanijos princo Williamo žmona, ir princo Hario mylimoji aktorė Meghan Markle, šiemet atšokusi savo vestuves. Grožio salone lankėsi ir ponas Bynas, ir garsusis detektyvas Šerlokas Holmsas, ir kulinarinių šou vedėja Beata Nikolson, dainininkas Saulius Prūsaitis su savo komanda ir daug kitų garsenybių.

Kaip ir kiekvienais metais Mokytojų dienos proga buvo paskelbtos nominacijos ir jų nugalėtojai.

Nominacijos „Angliškas etiketas“  nugalėtoja tapo istorijos mokytoja Dalė Vasiliauskienė.

Nominacija “Arbatėlės etiketas” atiteko Romualdai Puratei, Reginai Rakutytei ir Daliai Šedienei.

Nominacija “Korespondencija” apdovanotos  raštinės vedėja Rasa Muckienė ir  raštvedė Rasa Toleikienė.

Nominacija ”Keturkojų augintinių mylėtojai” atiteko anglų kalbos mokytojai Daivai Ivanickienei.

Pats ponas Bynas savo vardo nominaciją (”Linksmasis ponas Bynas”) įteikė technologijų mokytojui Stanislovui Tverskiui.

“Metų sodininko” nominacija apdovanotas Alfonsas Mažeika.

Matematikos mokytojai Daliai Šedienei “Šerloko Holmso” nominaciją įteikė  garsusis detektyvas, pats Šerlokas Holmsas.

Nominacija “Angliškas  stilius” apdovanota anglų kalbos mokytoja  Silvija Musiejienė.

Paskutinė nominacija “Mokyklos karalienė” . Nominaciją įteikė pati Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II mūsų progimnazijos direktorei Nijolei Jukštienei.

Visi nominantai buvo apdovoti karališkų gulbių skulptūrėlėmis.

Po nominacijų įteikimo Oksanos salonas turėjo užsidaryti, nes progimnazijos mokytojai išvyko į edukacinę kelionė po Panemunės pilis.

Diena buvo linksma, graži, kupina įspūdžių, puikios nuotaikos. Mokytojai dėkoja visiems mokiniams, kūrusiems šventinė nuotaiką.