Sveikos gyvensenos projektas „Metų ratas“ ir tarptautinis solidarumo bėgimas „Gelbėkime vaikus“

01-DSC01761min

Rugsėjo 24-ąją progimnazijoje vyko sveikos gyvensenos projektas „Metų ratas“.  5–8 klasių mokiniai  dalyvavo įvairiose rungtyse: mėtė kamuolį į krepšį, varžėsi estafetėje su lankais, mėtė kamuoliukus į specialias dėžes ir, žinoma, stengėsi numesti batą kuo toliau. Stipriausių klasių kolektyvai buvo apdovanoti padėkos raštais .

Tą pačią dieną mūsų progimnazija dalyvavo šeštame tarptautiniame solidarumo bėgime „Gelbėkime vaikus“. Šiame bėgime mokiniai ne tik išbando savo jėgas, bet ir paremia skurstančius pasaulio ir Lietuvos vaikus, mokosi užuojautos, pagalbos, tolerancijos. Solidarumo bėgime dalyvavo  VDU „Atžalyno“ progimnazijos moksleiviai ir mokytojai, akcijos metu surinkta ir pervesta į organizacijos „Gelbėkime vaikus“ fondą 520 eurų.