Sveikiname

Sveikiname archyvas

———————————————————————————————————————————–
2018-12-04
Didžiuojamės Gimtosios kalbos savaitės, kuri vyko lapkričio 26-30 dienomis, konkursų ir olimpiados laimėtojais. Padėkos bei knygos buvo skirta šiems mokiniams:
Jonui Cickevičiui, 5b kl. mokiniui, ir Elvitai Stankevičiūtei, 5d kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 5 klasių I – vietos laimėtojams;
Gintarei Staskevičiūtei, 6b kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 6 klasių I – vietos laimėtojai;
Austėjai Pupelytei, 7a kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 7 klasių I – vietos laimėtojai;
Miglei Murmaitei, 8 b kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 8 klasių I – vietos laimėtojai;
Emilijai Vasiliauskaitei, 6b kl. mokinei, meninio skaitymo konkurso I – vietos laimėtojai;
Medeinai Macijauskaitei, 7b kl. mokinei, meninio skaitymo konkurso II – vietos laimėtojai;
Jonui Cickevičiui, 5b kl. mokiniui, ir Rokui Šešlauskui, 7a kl. mokiniui, meninio skaitymo konkurso III- vietos laimėtojams;
Armilei Kelmelytei, 8c kl. mokinei, ir Tomui Jonaičiui, 5b kl. mokiniui, dailyraščio konkurso I – vietos laimėtojams.


———————————————————————————————————————————–
2018-11-28
Sveikiname mokinius Emiliją Siakki 7d , Gabrielę Nikitinaitę 7a , Luką Šetkų 6b , Karolį Sadauską 6b už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „ Istorijos žingsniai “ ir laimėjus I-ąją, vietą.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-11-08
Sveikiname folklorinio ansamblio „ Kaukutis “ vadoves Birutę Viršilaitę, Gedą Žurkevičienę, Astą Račinskaitę už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „ Vardan tos…“ ir puikų kolektyvo parengimą bei atstovavimą Kauno miestui.


———————————————————————————————————————————–
2018-09-20
Sveikiname mokinius Vakarę Petrikaitę 8a , Augustą Sližį 8a už sėkmingą dalyvavimą
Kauno m. vandens turistinės technikos varžybose ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-06-19
Sveikiname 8 b klasės mokinį Justą Gedgaudą, lankantį sportinių šokių klubą “Sūkurys” ir laimėjus šias prizines vietas:
Lietuvos sportinių šokių čempionate užėmė I- vietą,
tarptautinių sportinių šokių varžybose “Gintarinė pora” užėmė I- vietą,
tarptautinės sportinių šokių varžybos Prancūzijoje “Open de Paris” užėmė I- vietą,
tarptautinės sportinių šokių varžybos Moldovoje “Codreance” užėmė III- vietą.


———————————————————————————————————————————–
2018-06-07
Sveikiname mokinius Armilę Kelmelytę 7c , Matą Butkevičių 8a už sėkmingą dalyvavimą
Kauno m. ugdymo įstaigų mokinių vandens turizmo varžybose ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-05-25
Sveikiname 7a klasės mokinį Donatą Petniūną už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto dviračių turistinės ir technikos varžybose „Judėk ir Tobulėk“ laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-30
Sveikiname šiuolaikinių šokių studiją „ A Proba “ už sėkmingą dalyvavimą XII respublikiniame šokių festivalyje-konkurse „ Pavasario šėlsmas “ ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame vadovei E. Gogelienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-25
Sveikiname 5b klasės mokinę Emiliją Vasiliauskaitę už sėkmingą dalyvavimą Kauno m.ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Postaukienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-16
Sveikiname 8c klasės mokinį Tomą Vaičiulį už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje “ Šimtas ateities ženklų Lietuvai ” ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojui S.Tverskiui už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-16
Sveikiname mokines Urtę Sindaraitę 5d , Augustę Kuconytę 5d už sėkmingą dalyvavimą dviračių turistinės technikos varžybose ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-13
Sveikiname mokinius Ugnę Kilikevičiūtę 5d , Salomėją Stučinskaitę 5d , Matą Butkevičių 8a , Armilę Kelmelytę 7c už sėkmingą dalyvavimą technikos varžybose uždarose patalpose „Šimtmečio taurė“ ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-13
Sveikiname 7c klasės mokinę Armilę Kelmelytę už sėkmingą dalyvavimą kartografijos ir orientavimosi varžybose „Bėgimas labirinte“ ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-09
Sveikiname mokinius Klaidą Kurauską 2b, Kajų Kurauską 7 a, Augustą Sližį 7 a už sėkmingą dalyvavimą kartografijos ir orientavimosi varžybose „Bėgimas labirinte“ ir laimėjus I-ąją, II-ąją ir III-ąją vietas.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-04-09
Sveikiname mokinius Vakarę Petrikaitę 7a , Kajų Kurauską 7 a , Arijų Petraitį 7a , Joną Bielskį 7c už sėkmingą dalyvavimą turistinės technikos varžybose uždarose patalpose „Šimtmečio taurė“ ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-30
Sveikiname mokinius Joną Cickevičių 4b, Juozą Venskų 4 b, Rugilę Melkūnaitę 4 b, Emiliją Kazlauskaitę 4 a, Justą Strazdauską 4 a už sėkmingą dalyvavimą viktorinoje „ Irkis į gilumą “ III etape ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai A. Aleknavičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-30
Sveikiname mokinius Joną Cickevičių 4b, Juozą Venskų 4 b, Rugilę Melkūnaitę 4 b, Emiliją Kazlauskaitę 4 a, Justą Strazdauską 4 a už sėkmingą dalyvavimą viktorinoje „ Irkis į gilumą “ II etape ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai A. Aleknavičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-29
Sveikiname 8 b klasės mokinį Karolį Jukštą tapus Lietuvos šachmatų čempionato berniukų iki 16metų čempionu.
Dėkojame treneriui D.Vaznoniui už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-29
Sveikiname 8b klasės mokinę Kotryną Šimonytę už sėkmingą dalyvavimą etikos konkurse „Šalia manęs kitas žmogus“ ir laimėjus II- ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-29
Sveikiname mokines Liepą Ramukevičiūtę 2d, Aurą Kriščiūnaitę 1b už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto I – IV klasių mokinių skaitovų konkurse “Šimtas dainužėlių”, skirtame 2018 metų poetams jubiliatams paminėti ir tapus laureatėmis.
Dėkojame mokytojoms D.Usonienei ir S. Beniulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-27
Sveikiname mokinius Samantą Buinickaitę 8a, Ievą Liutkevičiūtę 8a ,Matą Čižauską 6c, Tomą Žiedelį 6c, Urtę Kaminskaitę 8a, Dominyką Krasauską 7c už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto mokyklų žaidynių šaudymo sporto varžybose ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai D. Radzevičienei už puikų paruošimą


———————————————————————————————————————————–
2018-02-15
Sveikiname 4b klasės mokinę Guoda Vaičiūnaitę tapus nugalėtoja 2-12 klasių moksleivių kūrybinio dailyraščio „Geroji žinia“ konkurse.
Dėkojame mokytojai A. Aleknavičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-03-12
Sveikiname mokines Guodą Vaičiūnaitę 4b, Miglę Mariją Gamezo 3 d, Rugilę Melkūnaitę 4b
už sėkmingą dalyvavimą 2-12 klasių moksleivių kūrybinio dailyraščio „Geroji žinia“ konkurse.
Dėkojame mokytojai A. Aleknavičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–

2018-02-12

Sveikiname 2c klasės mokinį Edviną Petraitį už sėkmingą dalyvavimą respublikiniame kūrybinio kalėdinio atviruko konkurse – parodoje “Aš Tau linkiu, Lietuva”, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir laimėjus I – ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G. Puzinovienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2018-01-12
Sveikiname 6d klasės mokinę Medeiną Macijauskaitę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto meninio deklamavimo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba“ ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai R.Rakutytei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-15
Sveikiname 3 d klasės mokinius Aistę Puskunigytę, Dovydą Binevičių, Edviną Bernatonį, Miglę Mariją Gamezo, Robertą Serapiną už sėkmingą dalyvavimą teisinių žinių viktorinoje “Būk saugus” ir laimėjus IV-tą vietą.
Dėkojame mokytojai B. Germanienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-08
Sveikiname mokinius Tomą Bisikirską 7a, Arijų Diliūną 7a, Kajų Kurauską 7a, Emilį Valonį 7c už sėkmingą dalyvavimą konkurse „Išgelbėk draugą“ ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-08
Sveikiname mokinius Arijų Diliūną 7a, Vakarę Petrikaitę 7a, Kajų Kurauską 7a, Emilį Valonį 7c ir Klaidą Kurauską 2c už sėkmingą dalyvavimą pilietiškumo konkurse „Atminimo keliu“ ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-06
Sveikiname jaunių vokalinį ansamblį už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto ir rajono moksleivių dainų konkurse
Dėkojame mokytojoms I.Orinienei ir G.Žurkevičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-05
Sveikiname už sėkmingą dalyvavymą Gimtosios kalbos savaitėje šiuos mokinius:
Giedrę Staskevičiūtę, 5b kl. mokinę, lietuvių kalbos olimpiados 5 klasių I- vietos laimėtoją;
Austėją Pupelytę, 6a kl. mokinę, lietuvių kalbos olimpiados 6 klasių I- vietos laimėtoją;
Miglę Murmaitę, 7c kl. mokinę, lietuvių kalbos olimpiados 7 klasių I- vietos laimėtoją;
Gretą Melkūnaitę, 8c kl. mokinę, lietuvių kalbos olimpiados 8 klasių I- vietos laimėtoją;
Emiliją Vasiliauskaitę, 5b kl. mokinę, meninio skaitymo konkurso I -vietos laimėtoją;
Ugnę Miničiūtę, 8b kl. mokinę, meninio skaitymo konkurso II- vietos laimėtoją;
Medeiną Macijauskaitę, 6d kl. mokinę, meninio skaitymo konkurso III- vietos laimėtoją;
Gabrinę Jančiūtę, 8b kl. mokinę, meninio skaitymo konkurso III- vietos laimėtoją;
Armilę Kelmelytę, 6c kl. mokinę, dailyraščio konkurso I -vietos laimėtoją.
Už savos kūrybos geriausius eilėraščius parašiusius komisija išskyrė šiuos mokinius: Dominyką Rudžionį 6d kl., Teodorą Žvirinską 6 c kl., Rugilę Gadeikytę 5c kl., Vėją Janavičių 5a kl., Deimantę Petraitytę 6 c kl., Dominyką Rimkutę 8c kl.
Dėkojame visoms lietuvių kalbos mokytojoms už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-12-01
Sveikiname 5 d klasės mokines Ugnę Kilikevičiūtę, Arijaną Kaminskaitę, Pauliną Fetisovaitę, Agnę Četvertinskaitę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto 5 klasių mokinių komandų biologijos konkurse „Noriu augti sveikas“.


———————————————————————————————————————————–
2017-11-27
Sveikiname 3 d klasės mokines Aistę Puskunigytę , Miglę Mariją Gamezo, Kamilę Jonkutę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto mokinių tiriamųjų darbų konferencijoje “Pamilti gamtą per jos pažinimą” skirtą T. Ivanausko 135-osioms gimimo metinėms paminėti.
Dėkojame mokytojai B. Germanienei už puikų paruošimą.

———————————————————————————————————————————–
2017-11-24
Sveikiname 6 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę ir 6 a Tomą Biskirką už sėkmingą dalyvavimą vandens turizmo varžybose plaukiant baidarėmis „Lampėdis 2017“ ir laimėjus II-ąją vietą.

Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei ir L.Toločkienei už puikų paruošimą.

———————————————————————————————————————————–
2017-11-24
Sveikiname 7a klasės mokinius Kajų Kurauską ir Augustą Šliažį už sėkmingą dalyvavimą vandens turizmo varžybose plaukiant baidarėmis „Lampėdis 2017“ ir laimėjus III-ąją vietą.

Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-11-23
Sveikiname mokinius Karolį Jukštą 8b, Robertą Šalčių 8a, Justiną Stakevičių 7b už sėkmingą dalyvavimą tarpmokyklinėje matematikos viktorinoje „MMM“ ir laimėjus I-vietą.

Dėkojame mokytojoms I. Mikutovskienei ir D. Jasevičiūtei už puikų paruošimą.

———————————————————————————————————————————–
2017-11-23
Sveikiname 6a klasės mokinius Saulę Šimėnaitę, Roką Šešlauską, Miglę Kaselytę, Agnę Vasiliauskaitę už sėkmingą dalyvavimą kultūrinio orientavimosi konkurse „Istorijos žingsniai“ ir laimėjus III – ąją vietą. Dėkojame mokytojoms D.Vasiliauskienei ir D.Žaunerūnaitei.

———————————————————————————————————————————–
2017-11-16
Sveikiname “Kvadrato” būrelio komandą ir jų mokytojas S.Simanavičienę, D.Radzevičienę, patekusias į finalą Kauno mieste ir laimėjusius 4-tą vietą tarpmokyklinėse kvadrato varžybose.


———————————————————————————————————————————–
2017-10-23
Sveikiname 7 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę ir 5d klasės mokinę Ugnę Kilikevičiūtę, Kauno m. mokinių turistinėse varžytuvėse „Judėk ir tobulėk“ , laimėjus II – vietą.
Dėkojame mokytojai G. Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-10-23
Sveikiname 7 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę, Kauno m. mokinių dviračių turistinės technikos varžybose „Judėk ir tobulėk“ , laimėjus I – vietą.
Dėkojame mokytojai G. Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–

Comments are closed.

Svetainė sukurta naudojant Wordpress