Sveikiname

Sveikiname archyvas

———————————————————————————————————————————–
2017-11-16
Sveikiname “Kvadrato” būrelio komandą ir jų mokytojas S.Simanavičienę, D.Radzevičienę, patekusias į finalą Kauno mieste ir laimėjusius 4-tą vietą tarpmokyklinėse kvadrato varžybose.

———————————————————————————————————————————–
2017-10-23
Sveikiname 7 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę ir 5d klasės mokinę Ugnę Kilikevičiūtę, Kauno m. mokinių turistinėse varžytuvėse „Judėk ir tobulėk“ , laimėjus II – vietą.
Dėkojame mokytojai G. Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-10-23
Sveikiname 7 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę, Kauno m. mokinių dviračių turistinės technikos varžybose „Judėk ir tobulėk“ , laimėjus I – vietą.
Dėkojame mokytojai G. Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-05-31
Sveikiname 6b klasės mokinį Justiną Staškevičių ir 8a klasės mokinį Beną Bagvilą Kauno miesto 5-8 klasių matematikos olimpiadoje, laimėjus III-vietą.
Dėkojame mokytojai I.Mikutovskienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-05-31
Sveikiname 6b klasės mokinę Simoną Žiūraitytę, Kauno miesto 5-6 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje, laimėjus III-vietą.
Dėkojame mokytojai G.Akelaitienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-05-29
Sveikiname 8a klasės mokinį Beną Bagvilą, respublikiniame K. Baršausko fizikos konkurse, laimėjusį I vietą.
Dėkojame mokytojai A. Račinskaitei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-05-26
Sveikiname 2c klasės mokinę Junoną Surblytę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių ir plakato parodoje-konkurse “Saugokime gamtą” ir meniškai bei originaliai atliktą kūrybinį darbą “Žemyna”.
Dėkojame mokytojai V.Gigienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-05-24
Sveikiname 6c klasės mokinį Dominyką Krasauską Kauno miesto 5-6 klasių mokinių gamtos olimpiadoje, skirtoje prof. Ričardui Kazlauskui atminti, laimėjusiam III vietą.
Dėkojame mokytojai U. Baronienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-04-27
Sveikiname 3b klasės mokinį Ugnių Kirstuką už sėkmingą dalyvavimą tarptautinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“.
Dėkojame mokytojai S.Simanavičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-04-19
Sveikiname 2b klasės mokinę Vestą Ramaškevičiūtę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-4 klasių vaikų konkurse “Kuriame sveiko maisto piramidę”.
Dėkojame mokytojai D. Bendaravičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-04-05
Sveikiname 5d klasės mokinę Gabrielę Nikitinaitę tapus nugalėtoja Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų inkilų parodoje-konkurse ir laimėjus diplomą.
Dėkojame mokytojui S. Tverskiui už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-04-04
Sveikiname šiuolaikinių šokių studiją “A Proba” už sėkmingą dalyvavimą respublikiniame šokio festivalyje “Ant stogo 2017” ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame vadovei E.Gogelienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-27
Sveikiname 7a klasės mokinį Paulių Navicką už sėkmingą dalyvavimą kūrybinių eilėraščių, rašinių, nuotraukų ir piešinių konkurse „Skiriu Lietuvai – Gimtinei Savo“ ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai V.Gigienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-27
Sveikiname 6 c klasės mokinę Armilę Kelmelytę už sėkmingą dalyvavimą sporto varžybose „Vietoj torto-rinkis sportą“ ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-23
Sveikiname 5d klasės mokinę Medeiną Macijauskaitę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse “Deklamuoju Lietuvai” ir tapus laureate.
Dėkojame mokytojai A. Aleknienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-22
Sveikiname 2c klasės mokinę Otiliją Valionytę už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-2 klasių piešinių konkurse „Slidus kelias“ ir laimėjus diplomą.
Dėkojame mokytojai V.Gigienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-15
Sveikiname mūsų progimnazijos mokinius, puikiai pasirodžiusius rudenį tarptautinėje Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiadoje.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-09
Sveikiname mokinius Samantą Buinickaitę 7a, Ievą Liutkevičiūtę 7a, Kariną Šachverdijevaitę 7a, Vainių Liutkų 5a, Matą Sirvydį 5a, Marką Misailovą 6b už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto mokyklų žaidynių šaudymo sporto varžybose ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai D. Radzevičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-06
Sveikiname mokinius Robertą Narkevičiūtę 8b, Pauliną Burbulytę 8b, Armilę Kelmelytę 6c, Arijų Diliūną 6a už sėkmingą dalyvavimą turizmo technikos varžybose „Prezidento Aleksandro Stulginskio taurė“ ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-03-06
Sveikiname mokinius Gabrielę Nikitinaitę 5d, Vakarę Petrikaitę 6a, Kajų Kurauską 6a, Arijų Diliūną 6a už sėkmingą dalyvavimą turizmo technikos varžybose „Prezidento Aleksandro Stulginskio taurė“ ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-02-27
Sveikiname mokinius Titą Daškų 7c, Tomą Vaičiulį 7c, Povilą Vijūną7b, Kamilę Tatorytę 7c, Nojų Butrimavičių 7c už sėkmingą dalyvavimą respublikiniame matematikos ir informatikos technologijų konkurse „Piešinys = matematikos uždavinys“.
Dėkojame mokytojai D.Jasevičiūtei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-02-24
Sveikiname 6c klasės mokinį Emilį Valonį už sėkmingą dalyvavimą kūrybiniame konkurse „Skelbiu Lietuvai –gimtinei savo“ ir laimėjus diplomą už kraštotyrinio darbo pristatymą.
Dėkojame mokytojai L. Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-02-23
Didžiuojamės puikiais rezultatais “olympis 2016″ rudens sesijoje
rezultatus žiūrėti čia: https://www.olympis.lt (rezultatai pagal mokyklas)


———————————————————————————————————————————–
2017-02-21
Sveikiname 4a klasės mokinius Rytį Didžiūnaitį, Smiltę Orantaitę, Mildą Paulauskaitę ir Vėjų Janavičių už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinoje “Pažink Lietuvą” ir laimėjus II – ąją vietą.
Dėkojame mokytojai A. Anusevičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-02-08
Sveikiname mokines Indrę Bulovaitę 8c, Viltę Jackevičiūtę 8b, Pauliną Burbulytę 8b, Deimantę Narauskaitę 8b, Robertą Narkevičiūtę 8b, Armilę Kelmelytę 6c, Sofija Čekanavičiūtę 6c už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto turistinės dainos konkurse „Keliauk ir dainuok“ ir laimėjus nominaciją „Konkurso patriotai“.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-01-18
Sveikiname mokytojas Vidą Gigienę ir Giedrę Trumpulienę už dalyvavimą kalėdinių kompozicijų parodoje-konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ ir laimėjus diplomą už kompoziciją „Laukimas“.


———————————————————————————————————————————–
2017-01-18
Sveikiname 8c klasės mokines Martyną Šimaitytę, Ugnę Sidaravičiūtę, Gabrielę Pučinskaitę už dalyvavimą kalėdinių kompozicijų parodoje-konkurse „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ ir laimėjus diplomą už kompoziciją „Snaigių taku“.
Dėkojame mokytojomsV. Gigienei ir G. Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2017-01-18
Sveikiname 2b klasės mokinius Viktoriją Dologan ir Renaldą Stalioraitį už dalyvavimą sukurtų kalėdinių atvirukų parodoje „Kalėdos, Kalėdos…“.
Dėkojame mokytojai D. Bendaravičienei.


———————————————————————————————————————————–
2016-12-09
Sveikiname 4a klasės mokinius Mildą Paulauskaitę, Smiltę Orantaitę, Vėjų Janavičių, Rytį Didžiūnaitį už dalyvavimą Kauno miesto ir Kauno regiono moksleivių viktorinoje “Kelionė po knygų šalį” ir laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai A. Anusevičienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-12-01
Sveikiname Kauno miesto dviračių turistinės technikos varžybose Tomą Bisikirską 6a, laimėjus II-ąją vietą ir Joną Bielskį 8c, laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-12-01
Sveikiname mokinius Kajų Kurauską 6a , Joną Bielskį 6c, Tomą Bisikirską 6 a už dalyvavimą mazgų rišimo konkurse „Vedlio kilpa“ ir laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai L.Toločkienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-12-01
Sveikiname mokinius Armilę Kelmelytę 6c , Sofija Čekanavičiūtę 6c, Edviną Kapčinską 6a už dalyvavimą mazgų rišimo konkurse „Vedlio kilpa“ ir laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-11-30
Sveikiname 6b kl. mokinę Gytę Sprainytę Respublikiniame moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurse “Bebras” gavusią I laipsnio diplomą (dalyvavo 9500 moksleivių), o Justinas Staskevičius 6b kl pateko į geriausių mokinių 50-tuką ir buvo apdovanotas pagyrimo raštu.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-19
Sveikiname mokinius Indrę Bulovaitę 8c ir Arnedą Kelmelį 8c už dalyvavimą Kauno m. mokinių orientavimosi vietovėje varžybose jaunučių amžiaus grupėje, laimėjus III-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-19
Sveikiname mokinius už dalyvavimą Kauno m. mokinių dviračių varžybose, figūrinio važiavimo rungtyje Armilę Kelmelytę 6c, Arnedą Kelmelį 8c, laimėjus I-ąją vietą, Matą Butkevičių 7a laimėjus II-ąją vietą ir Indrę Bulovaitę 8c laimėjus III-ąją vietą.
Dviračių turistinės technikos varžybose Armilę Kalmelytę 6c ir Arnedą Kelmelį 8c laimėjus I-ąją vietą, Indrę Bulovaitę 8c laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-19
Sveikiname mokinius Armilę Kelmelytę 6c ir Arnedą Kelmelį 8c už dalyvavimą baidarių slalomo varžybose jaunučių amžiaus grupėje, laimėjus II-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-18
Sveikiname 5a klasės mokinį Igną Spudulį už dalyvavimą ir puikius rezultatus „Kings“ anglų kalbos olimpiadoje.
Dėkojame mokytojoms D.Ivanickienei ir V.Krivėnienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-17
Dėkojame mokytojoms Vidai Gigienei, Birutei Germanienei, Birutei Viršilaitei, Irenai Plėštienei už puikų paruošimą mokinių bei lietuviškų tradicijų puoselėjimą ir dalyvavimą Kauno miesto mokinių kūrybinių darbų parodoje „Etno ženklai vaikų kūryboje“, skirtoje Bibliotekų ir Vietos bendruomenių metams.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-14
Sveikiname mokinius Deividą Sabaliauską 7a, Matą Butkevičių 7a, Armilę Kelmelytę 6c už dalyvavimą pripučiamųjų valčių grupėje, laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-14
Sveikiname mokines Gabrielę Pučinskaitę 8c, Indrę Bulovaitę 8c, Martyną Šimaitytę 8c už dalyvavimą Europos paveldo kultūrinio orientavimosi konkurse „Kauno modernizmo pėdos“, laimėjus I-ąją vietą.
Dėkojame mokytojai G.Trumpulienei už puikų paruošimą.


———————————————————————————————————————————–
2016-10-04
KINGS olimpiada

Mūsų mokiniai pavasarį puikiai pasirodė tarptautinėje Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiadoje. Rugsėjo 30d. mokykloje vyko apdovanojimo ceremonija. Diplomų nusipelnė Rytis Didžiūnaitis, Margiris Rakutis, Nojus Gaškevičius, Kajus Kazlovas, Joris Krilavičius, Artūras Surininas, Martynas Kvietelaitis, Benas Kasiliauskas, Ignas Spudulis Rokas Šešlauskas, Robertas Šalčius. Padėkomis apdovanoti mokytojai Dileta Gailiūnienė, Daiva Ivanickienė, Saulius Triponis, Silvija Musiejienė, Diana Jasevičiūtė, Sigita Simanavičienė, Vilija Krivėnienė, Zita Volungevičienė ir Daiva Usonienė. SVEIKINAME.


———————————————————————————————————————————–
2016-09-28
Sveikiname naujai išrinktus mokinių parlamento narius ir linkime, kad neišblėstų jų kūrybingumas, iniciatyvumas, kad vykdytų savo pažadus ir būtų atsakingi “atžalyniečiai”.


———————————————————————————————————————————–
2016-09-13
Sveikiname 8b kl. mokinę Vilūnę Zasčiurinskaitę vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų konkurse „Tavo žvilgnis“ laimėjus prizinę vietą bei kelionę į Vieną ir Bratislavą.
Dėkojame mokytojai Silvijai Musiejienei už puikų paruošimą.

———————————————————————————————————————————–
2016-09-13
Sveikiname mokytoją Sigitą Simanavičienę ir 3b klasę už sėkmingą dalyvavimą Kauno kolegijos organizuotame tarptautiniame projekte ,,Modernus požiūris į sveikatos ugdymą“ bei laimėjus kelionę į Rumuniją, „Valahijos“ universiteto tarptautinę konferenciją ir gautą dalyvio sertifikatą.


———————————————————————————————————————————–
2016-09-09
Rugsėjo 3 d. Ąžuolyno bėgime 2016 Vilius Dirvelis , 7 b klasė, laimėjo pirmą vietą septintokų grupėje ir buvo apdovanotas greičiausio septintoko taure bei medaliu.

Comments are closed.

Svetainė sukurta naudojant Wordpress