Šv. Kalėdų renginiai mūsų progimnazijoje

DSCF2798

Gruodis yra ypatingas metas progimnazijoje. Švenčių visi laukia draugiškai, su ypatinga nuotaika, džiugiu nusiteikimu, noru dalinti vienas kitam gėrį. Tokios ilgai lauktos šventės suvienija visus ir primena, kuo svarbios yra Kalėdos. Paskutinės metų savaitės buvo išskirtinės savo renginiais. Mokiniai vaidino, dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius bei vaišinosi keptais skanėstais. Buvo puošiamos klasės, daromos kalėdinės dekoracijos.  Taip pat mokiniai galėjo į mokyklą eiti apsirengę ne mokykline uniforma, o atitinkamos spalvos drabužiais, nes vyko ,,Spalvų savaitė”. Visi laukė artėjančių švenčių ir atostogų.

Gruodžio 13 d. mokytojai rinkosi į  popietę, kur ramybės ir susikaupimo bendruomenei linkėjo mūsų parapijos klebonas T. Trečiokas.

Gruodžio 20 d.  progimnazijos kiemelyje šurmuliavo „Kalėdinė mugė“, moksleiviai pardavinėjo iškeptus saldumynus, vaišinosi karšta arbata skambant kalėdinei muzikai.

Gruodžio 21 d. 1-4 klasių moksleivius kvietėme  į kalėdinį-muzikinį spektaklį „ Raganiukė ”, kuriame dalyvavo mažieji dramos būrelio „ Fortūna “ aktoriai (vadovė A.Jankauskaitė), šiuolaikinių šokių studijos „ A proba “  šokėjai (vadovė E. Gogelienė), „ Jaunių ansamblio “ dainininkai (muzikos mokytoja I. Orinienė).

Taip pat gruodžio 21 d.  mokinių taryba per ilgąją pertrauką  pasveikino mokytojus linkėdami džiaugsmingų Šv.Kalėdų.

Mes taip pat norime padėkoti visiems, padėjusiems surengti Kalėdų šventę mūsų progimnazijoje ir palinkėti sėkmingų ateinančių metų!