Sudie, aštuntokai, gero jums kelio

001-min

Birželio 23 dieną aštuntokai po šešių mėnesių karantino rinkosi progimnazijos kieme, kur vyko šventinis atsisveikinimas. Mokiniams buvo įteikti progimnazijos baigimo pažymėjimai, kurie atspindi jų 8 metų mokymosi rezultatus VDU „Atžalyno“ progimnazijoje. Mokiniams atsisveikinimo žodį tarė progimnazijos direktoriaus funkcijas atliekanti Vilma Balandaitė, tėvelių atstovas, pradinių klasių mokytojų vardu kalbėjo mokytoja Alina Anusevičienė. Penki, geriausiai besimokantys, aštuntokai tarė savo klasės draugams ir  mokytojams  keletą žodžių prisiminimui, paliko simbolinį progimnazijos raktą bei testamentą būsimiems aštuntokams ir palinkėjo saugoti  mokyklą bei gerbti mokytojus.

Linkime mūsų šauniesiems aštuntokams naujų draugiškų kolektyvų pasirinktose gimnazijose.