Seime apdovanoti konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai

lrytas.lt
2012-04-18 16:33

Trečiadienį Seime tradiciškai apdovanoti penktą kartą vykusio nacionalinio lietuvių kalbos konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai ir jų mokytojai.

Lietuvių kalbos konkurso nugalėtoja šeštų klasių grupėje tapo Ugnė Sereckytė, geriausiai tarp septintokų pasirodė Vismantė Čereškaitė, tarp aštuntokų raštingiausia moksleive tapo Gabija Lukoševičiūtė, geriausiai lietuvių kalbą mokančia devintoke pripažinta Milda Jundulaitė, tarp dešimtų klasių mokinių nepralenkiama buvo Monika Kudlinskaitė.

2012 metų nacionalinio lietuvių kalbos konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai:

6 klasė: 1 vieta. Ugnė Sereckytė, Kauno Atžalyno vidurinė mokykla, mokytoja Asta Aleknienė. 2 vieta. Ieva Žvykaitė, Kėdainių aušros vidurinė mokykla, mokytoja Rita Naruševičienė. 3 vieta. Evelina Žemeikytė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija, mokytoja Nijolė Šilerienė.

7 klasė: 1 vieta. Vismantė Čereškaitė, Panevėžio Šaltinio pagrindinė mokykla, mokytoja Dalia Vašėtienė. 2 vieta. Modestas Matusevičius, Šakių rajono Kriūkų vidurinė mokykla, mokytoja Lilija Liutvinienė. 3 vieta. Viktor Vostrikov, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla, mokytoja Elvita Andriulionienė.

8 klasė: 1 vieta. Gabija Lukoševičiūtė, Kauno Šv. Mato vidurinė mokykla, mokytoja Ingrida Straleckienė. 2 vieta. Debora Raščiūtė, Panevėžio 5-oji gimnazija, mokytoja Lina Šešetienė. 3 vieta. Jurinta Urbanavičiūtė, Kaišiadorių rajono Mūro Strėvininkų pagrindinė mokykla, mokytoja Asta Beliukevičiūtė.

9 klasė: 1 vieta. Milda Jundulaitė, Vilniaus licėjus, mokytoja Rima Mackevičienė. 2 vieta. Reda Vaisėtaitė, Trakų r. Rūdiškių gimnazija, mokytoja Vita Patinskienė. 3 vieta. Adelė Stankevičiūtė, Vilniaus Žirmūnų gimnazija, mokytoja Laima Laurinavičiūtė.

10 klasė: 1 vieta. Monika Kudlinskaitė, Kauno Jono Jablonskio gimnazija, mokytoja Viltautė Kazlauskienė. 2 vieta. Daiva Valiūnaitė, Pasvalio rajono Pumpėnų vidurinė mokykla, mokytoja Laima Noreikienė 3 vieta. Magdalena Protaitė, Kauno Nemuno vidurinė mokykla, mokytoja Gintarė Bersėnienė.

Comments are closed.