Rugsėjo 1-osios šventė

virselis-DSC_2496

Rugsėjo 1-osios šventė sukvietė visą progimnazijos bendruomenę. Vyriausieji mokyklos moksleiviai aštuntokai už rankučių atvedė į mokyklos kiemą  pirmokėlius ir globojo juos šventės metu.  Rugsėjo 1-osios šventėje dalyvavo Dainavos policijos komisariato pareigūnė Raminta Dičkienė, kuri pasveikino visus su mokslo žinių švente ir priminė, kaip reikia elgtis, kad kelias į mokyklą būtų saugus.

Mūsų mokykla turi gražią tradiciją- kasmet yra uždegamas aukuras, simbolizuojantis šilumą, šviesą, meilę ir amžinybę. Aukurą uždegė mūsų mokyklo stechnologijų mokytojas Stanislovas Tverskis  ir mokyklos prezidentė Ugnė Miničiūtė.

Šventinėje programoje  pradinukai parodė choreografinę kompoziciją „Į mokyklą“,  jungtinis mokinių kolektyvas atliko poetinę kompoziciją, skirtą mokslo metų pradžiai.  Oficialioji Rugsėjo 1-osios programa baigėsi mokyklos himnu, kurį giedojo ir Jaunučių choras, vadovaujamas Alinos Anusevičienės, ir muzikos mokytojos I. Orinienės vadovaujamas mokinių ansamblis.

Po to visi moksleiviai išsiskirtė  po klases, kur vasaros įspūdžiais dalinosi su klasės draugais.