“Rudenėlio draugai”

P1050654

Spalio 2-6 dienomis pradinių klasių mokinukai dalyvavo projektinėje veikloje “Rudenėlio draugai”. Mokyklos erdves papuošė vaikų ir jų tėvelių  darbelių paroda “Rudens gėrybės”. Visą savaitę klasėse vyko kūrybinės dirbtuvės. Vaikai, kartu su mokytojomis kūrė įvairius meninius projektus rudens tematika. Mažieji pirmokėliai kūrė “Linksmųjų ežiukų chorą”, antrokai iš savo delniukų suklijavo rudeninį medį, trečiokai savo darbus eksponavo parodoje “Rudens spalvos”. Spalio 6 d. vyko antrokų sveikatingumo žygis į Ąžuolyną. Ten vaikai, kartu su mokytojomis Ieva Meškiene, Daiva Usoniene ir Vilija Krivėniene, rinko giles. Buvo surinkta 13 kg gilių, kurios buvo pristatytos į Zoologijos sodą.  Visą savaitę vaikai, kartu su tėveliais rinko giles ir nešė į Zoologijos sodą.  Dalyvaudami akcijoje GILĖ 2017 kartu surinkome apie 80 kg gilių.