Respublikinė praktinė konferencija „Jaunasis Einšteinas“

ein2 - Kopija

Mūsų mokyklos trys 2 d klasės mokiniai, Arnas Vasiliauskas, Heraldas Griešius, Benediktas Rinkevičius, (mokytoja Daiva Usonienė) dalyvavo Respublikinėje praktinėje konferencijoje „Jaunasis Einšteinas“, kuri vyko Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje. Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti mokinius trumpam tapti jaunaisiais mokslininkais ir gilintis į pasirinktą temą atliekant įvairius bandymus, susipažinti su gyvąja gamta, tyrinėti, atrasti ir išmokti.  Mokiniai kėlė hipotezes, atliko bandymus, darė išvadas. Arnas Vasiliauskas atliko bandymą “Kybantis vanduo”, Heraldas Griešius – “Vandens ir ugnies eksperimentas”, Benediktas Rinkevičius – “Lietus stiklainyje”. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštas ir dovanėlėmis.