Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Gamtos ir technologiju projektas

Įgyvendinant projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ progimnazijoje įrengta gamtamokslinė laboratorija, kurioje galima rasti tyrimams atlikti reikalingų priemonių, nuo įprastų laboratorinių indų, gamtos pažinimo mokymo priemonių iki šviesinių ir rankinių skaitmeninių mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti. Fizikos, chemijos, pasaulio pažinimo, biologijos bei technologijų pamokose mokiniai skatinami įsitraukti į tiriamąją veiklą, patirti atradimo džiaugsmą.
Projektą įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras. Pradinių klasių mokytojams yra sukurti pasaulio pažinimo pamokų veiklų aprašai, skirti padėti mokytojams pamokose naudoti projekto lėšomis nupirktas mokymo priemones. Šie aprašai yra patalpinti projekto svetainėje „Vedlys“, adresu: