Projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“

VDUA100 (1)min

Kovo 5-11 dieną „Atžalyno“ progimnazijoje vyko renginiai, skirti Atkurtos Lietuvos 100-mečiui. Visą savaitę mokiniai vaikščiojo progimnazijoje pasipuošę lipdukais, skirtais Lietuvos valstybingumo šimtmečiui. Vestibiulyje prie mokytojų kambario visos klasės surengė  plakatų parodą, kurioje atsispindi mūsų valstybės  istorijos momentai. Taip pat vyko 5-8 klasių mokinių istorinių žinių viktorina. Penktadienį savaitės renginius vainikavo projektas „Lietuvai 100“: mokiniai sustojo į skaičių 100, kuris buvo nuspalvintas Lietuvos valstybinės vėliavos spalvomis.

Sekmadienį progimnazijos mokytojai ir 8 klasių moksleiviai dalyvaus miesto šventiniuose renginiuose, skirtuose Kovo 11-ajai. Kviečiame visus prisijungti.