PRIĖMIMAS MOKYTIS

412nGpKWIAL._SX355_

INFORMACIJA BŪSIMŲ MOKINIŲ TĖVELIAMS

Kauno miesto tarybos sprendimu prašymai mokytis bus priimami nuo 2020 m. balandžio 15 d. 12 val.

Nuoroda į moksleivių registraciją į Kauno miesto mokyklas: http://imokykla.kaunas.lt

Gerbiami tėveliai,

elektroninis prašymų pateikimas į mokyklas numatomas po kovo 24 d. įvyksiamčio Kauno miesto tarybos posėdžio. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad mokinių priėmimas į mokyklas vykdomas visus metus vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr. T-33

Atvykę į mokyklą galite pateikti popierinį prašymą.

Dokumentai, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys:

• Prašymas (2020/2021 m .m. prašymai teikiami per Kauno m. savivaldybės elektroninę sistemą arba mokykloje)
  • Gimimo liudijimo kopija
  • Sveikatos pažyma
  • Mokinio anketa (pildoma)

• Būsimi pirmokai pateikia PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGO (-Ų) AR JUNGTINĖS GRUPĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJO (-Ų) REKOMENDACIJĄ.

• Būsimi penktokai pateikia Pradinio išsilavinimo pažymėjimą ir  Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP)  mokinio ataskaitą.

Dokumentai priimami mokyklos raštinėje kiekvieną darbo dieną

8.00 – 16.00 val.

Comments are closed.