PRIĖMIMAS MOKYTIS

412nGpKWIAL._SX355_

INFORMACIJA BŪSIMŲ MOKINIŲ TĖVELIAMS

Būsimų pirmokų tėveliams!

Birželio  11 dieną 17 val. kviečiame būsimus pirmokus kartu su tėveliais atvykti į mokyklą susitikti su mokytojomis. Po vaikų veiklų ir tėvelių susirinkimo bus galima užsisakyti uniformas.

Prašymai pradėti mokytis 2019-2020 m. m. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti elektroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą (https://www.imokykla.kaunas.lt) nuo 2019 m. kovo 7 d. 12 valandos. Prašymo registravimo data ir laikas neturi įtakos priimtų asmenų eiliškumui.

Iškilus problemoms registruojantis, kreiptis į mokyklos raštinę.

Planuojami klasių komplektai ir laisvos vietos 2019 – 2020 m. m.

1 klasė

2 klasė

3 klasė

4 klasė

5 klasė

6 klasė

7 klasė

8 klasė

Planuojami klasių komplektai

Laisvos vietos klasėse

Dokumentai, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys:

•  Prašymas
  • Gimimo liudijimo kopija
  • Sveikatos pažyma

• Būsimi pirmokai pateikia PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PEDAGOGO (-Ų) AR JUNGTINĖS GRUPĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJO (-Ų) REKOMENDACIJĄ.

• Būsimi penktokai pateikia Pradinio išsilavinimo pažymėjimą ir  Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP)  mokinio ataskaitą.

Dokumentai priimami mokyklos raštinėje kiekvieną darbo dieną

8.00 – 16.00 val.

Comments are closed.