Prezidentė sveikino kompiuterį lietuviškai kalbinusius moksleivius

Foton

15min.lt
2014-04-03

Lietuvos Respublikos prezidentūros Baltojoje salėje trečiadienį buvo apdovanoti septintą kartą vykusio moksleivių lietuvių kalbos konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojai ir jų mokytojai. Daugiausiai lig šiol dalyvių – net dvylikos tūkstančių – šiemet sulaukusiam konkursui šventės svečiai linkėjo augti ir toliau.

Renginyje Prezidentūroje dalyvavo beveik šimtas konkurso „Švari kalba –  švari galva“ finalininkų, nemažai atvykusių su tėveliais, broliais, sesėmis. Dar ryte sprendę antrojo konkurso užduotis, jau po pietų jie pirmieji išgirdo nugalėtojų pavardes. Nugalėtoja tarp šeštokų tapo Kauno „Atžalyno“ vidurinės mokyklos moksleivė Nomeda Kniuraitė, raštingiausia septintoke paskelbta tos pačios mokyklos mokinė Livija Tubytė. Geriausiai tarp aštuntokų pasirodė taip pat kaunietė Brigita Markevičiūtė iš Jono Žemaičio – Vytauto progimnazijos, nepralenkiamas tarp devintokų buvo Klaipėdos „Ažuolyno“ gimnazistė Viktorija Pikelytė. Tarp vyriausiųjų konkurso dalyvių, dešimtų klasių grupėje, nugalėtoja paskelbta Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė Goda Babinskaitė.

Comments are closed.