Pilietinis projektas „Augame kartu su Lietuva“

received_1829805903718325

Lietuvos valstybės 100-čiui paminėti progimnazija dalyvauja Pilietiniame projekte „Augame kartu su Lietuva“. Be mūsų progimnazijos jame  dalyvauja  dar aštuonių Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų bendruomenių nariai: Kauno Simono Daukanto progimnazija, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla, Kauno mokykla-darželis „Šviesa“, Kauno Petrašiūnų progimnazija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija, Kauno „Vyturio“ gimnazija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija.

Projekto tikslas – ugdyti mokyklų bendruomenių narių pilietinę savimonę, skatinti domėtis šalies istorijos įvykiais, juos analizuoti bei interpretuoti, prasmingai paminėti Lietuvos valstybės 100 metų jubiliejų.

2018 metų vasario 26 d. 7-jų klasių mokiniai, jų auklėtojos, progimnazijos direktorė dalyvavo projekto atidarymo šventėje, vyko Lietuvos himno instaliacija „Tautiška giesmė“.