Penktokų krikštynos

13-IMG_7629min virs

Jau tradicija tapęs penktokų krikštas atkeliavo ir į mūsų progimnaziją! Penktokai su klasės vadovėm ilgai ruošėsi, kad atėjus šiai dienai galėtų išdidžiai pristatyti savo klasę. 5a klasės mokiniai suvaidino ištrauką iš pjesės “Arklio Dominyko meilė”, 5b klasės mokiniai pasitelkė magiją ir vaidino ištrauką iš fantastinio romano “Haris Poteris ir Išminties akmuo” , 5c klasės mokiniai kartu su auklėtoja interaktyviai pristatė savo kurtą filmą “Atžalyno rūmai”, o 5d klasės mokiniai inscenizavo pasaką “Trys paršiukai”. Aštuntokai taip lengvai penktokų nepaleido, todėl šie turėjo dalyvauti razinų nešimo pagaliukais bei poros suradimo užrištomis akimis rungtyse bei uždėjus ranką ant širdies sakyti priesaiką. Atlikę užduotis, penktokai buvo pakrikštyti ir  visi kartu ant scenos dalyvavo diskotekoje.