NEPRIKLAUSOMYBĖS dienos paminėjimas

29067289_1515446631885926_8723772606236327ty

Šiemet Kovo 11-ąją tradiciškai paminėjom kartu su VDU „Rasos“ gimnazijos bendruomene. Kovo 9–tą dieną 3a klasės mokinukai (mok. Aušra Mingaudienė) prisijungė prie Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos surengtos išskirtinės jaunatviškos pilietinės, meninės  flashmobo akcijos „Pasveikinkit vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“. Ši akcija skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Pasveikinkit vieni kitus“, kurią gyvai atliko grupė „Original Copy“ ir buvusi „Rasos“ gimnazijos gimnazistė Ieva Ščerbinskaitė, mokiniai aikštėje šoko bendrą šokį (flash mob‘ą). Aikštėje sukosi šokėjos su trispalvėmis vėliavomis, į dangų ant fasadinio gimnazijos stogo buvo paleistos trispalvės dūmų juostos, simbolizuojančios Lietuvos laisvę.

Džiaugiamės ir dėkojame VDU „Rasos“ gimnazijai už kartu praleistas šventiškas gražias akimirkas.