Mokytojų kelionė į jų laikų mokyklą, arba Kaip šventėme tarptautinę mokytojų dieną

02-IMG_5356min

Tarptautinė mokytojų diena mūsų progimnazijoje minima linksmai ir kūrybingai. Tai tradicinė šventė. Antradienį, spalio 5-ąją, mokytojai rinkosi į progimnaziją nusiteikę šventiškai,  prie mokyklos durų stovėjusiam „sargui“ reikėjo pasakyti slaptažodį, kad  mokytojai būtų įleisti į vidų. Čia visus pedagogus sveikino Mokinių parlamento nariai, visiems dovanojo po reikalingiausią įrankį – raudoną rašiklį. Mokytojų kambaryje sveikinimo  posmus deklamavo pradinukai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almantė ir naujasis progimnazijos direktorius Egidijus Mikalajūnas sveikino savo kolegas, gražių žodžių negailėjo ir  Progimnazijos Tarybos pirmininkė  L. Sprainienė.

Po trumpų pamokėlių visi mokytojai rinkosi į improvizuotą mokyklą, kurios direktorius aštuntokas Adomas ir jo pavaduotoja Augustė, mokyklos prezidentė, visiems pranešė liūdną naujieną, jog kažkur pradingo visų pedagogų vidurinio mokymosi atestatai ir dabar reikės greituoju būdu išklausyti 12-os metų kursą, atsakyti į klausimus, kad gautų mokyklos baigimo pažymėjimą. Pamokos vyko nuotoliniu būdu, prie ko mokytojai jau yra įpratę. Pedagogams vyko įvairių dalykų pamokos, mokytojai turėjo atsakyti į suktus klausimus, atlikti įvairias užduotis, netgi dalyvauti fizinio lavinimo pamokoje. Šventinėje programoje dalyvavo ir buvusi ilgametė mokyklos direktorė Nijolė Jukštienė, kuriai taip pat teko pabūti mokine. Visi mokytojai, pasirodo, buvo puikūs mokiniai, išlaikė visus testus, atsakė į visus klausimus ir pagaliau gavę vidurinės mokyklos atestatą išvyko į kelionę po Kėdainių kraštą.

Dėkojame Mokinių parlamento nariams ir dramos būrelio vadovei Odetai už šaunią programą, aštuntokams ir jų tėveliams už saldžias vaišes ir gražius žodžius.