Mokslo ir žinių diena

01viršelisDSC_6018

Mokslo ir žinių šventė sukvietė visą progimnazijos bendruomenę. Vyriausieji mokyklos moksleiviai aštuntokai už rankučių atvedė į mokyklos kiemą  pirmokėlius ir globojo juos šventės metu.  Progimnazijos direktorė N. Jukštienė  su Naujaisiais mokslo metais pasveikino visą bendruomenę, linkėdama siekti užsibrėžtų tikslų.

Mūsų progimnazija turi gražią tradiciją- kasmet yra uždegamas aukuras, simbolizuojantis šilumą, šviesą, meilę ir amžinybę. Aukurą uždegė mūsų mokyklos technologijų mokytojas Stanislovas Tverskis  ir mokyklos prezidentė Urtė Musiejūtė.

Po šventinės dalies visi rinkosi klasėse, kur naujokai susipažino su klasės auklėtojais ir būsimais draugais, visi mokiniai aptarė  jų laukiančias veiklas.