Mokslo ir žinių diena

DSC09823

Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena. Po beveik dešimties mėnesių mokiniai vėl sugrįžo į klases, kur jų laukė mokytojai. Ši Rugsėjo 1-oji buvo kitokia: mokiniai rinkosi ne progimnazijos kiemelyje, kuriame kasmet naujieji mokslo metai prasidėdavo šventine programa, bet  kabinetuose. Tik pirmokėliai Mokslo ir žinių dieną pradėjo mokyklos kieme, kur juos sutiko ne tik mokyklos administracija, mokytojai, bet ir linksmuolė ŽINIUKĖ, kurios personažą sukūrė dramos vadovė Odeta. Pirmokėlius ir jų tėvelius su  Mokslo ir žinių diena pasveikino naujasis progimnazijos direktorius Egidijus Mikalajūnas.

2–8 klasių mokiniai bedravo su  draugais ir auklėtoja, kabinetuose dalinosi vasaros įspūdžiais ir naujų mokslo metų lūkesčiais.

Palinkėkime vieni kitiems  įprasto kontaktinio mokymo ir pergalės prieš klastingąjį virusą.