Kokios buvo paskutinės 2017-ųjų metų mokslo savaitės?

26551937_10210673385086872_1018802388_n

Paskutinės senųjų  2017-ųjų metų savaitės buvo ypatingos. Mokiniai dainavo, vaidino, šoko, deklamavo eilėraščius. Buvo puošiamos klasės, daromos kalėdinės dekoracijos, rašomi laiškai. Visi laukė artėjančių švenčių ir atostogų. Taip pat mokiniai galėjo į mokyklą eiti apsirengę ne mokyklinę uniformą, o atitinkamos spalvos drabužiais, nes vyko ,,Spalvų savaitė”.

Gruodžio 22 d. 1-4 klasių moksleivius kvietėme  į kalėdinį-muzikinį spektaklį „Kalėdų sakmė”, kuriame dalyvavo mažieji dramos būrelio „Fortūna“ aktoriai (vadovė A.Jankauskaitė), šiuolaikinių šokių studijos  „A proba“  šokėjos (vadovė E. Gogelienė), 5 d klasės dainininkai (muzikos mokytoja G.Žurkevičienė).

Per ilgąją pertrauką mokinių taryba pasveikino mokytojus ir kartu padainavo dainą ,,Kalėdų naktį tylią”.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės.