Kelionė į Tandadriką

20171128_095939

Lapkričio 28 d. progimnazijos bibliotekoje vyko jau tradicine tapusi pamoka  ketvirtokams ,,Knygose visas pasaulis“. Šiais metais renginys skirtas V. Žilinskaitės knygai ,,Kelionė į Tandadriką“.

Pamoką pradėjo Kiškis Kadrilis su savo draugais: lėle Einora, pingvinu Tvinu, varle Legarija, šuniu Kadriliu, pilotu Menesu. Bibliotekos vedėja Leonora pasveikino ir palinkėjo gero skaitymo ištisus metus. Renginio metu  4 klasės mokiniai pristatė inscenizacijas, susiskirstė į grupes ir atsakinėjo į klausimus,  kūrė posmą. Taip pat atsinešė veikėjų piešinius. Buvo apdovanoti padėkos raštais už knygų skaitymą ir dalyvavimą. Vėliau vaišinosi arbata ir dalijosi įspūdžiais.

Renginį vesti padėjo dramos būrelio ,,Fortūna“ mergaitės, vadovaujamos Aušros Jankauskaitės.