Kalėdinė gerumo akcija “Saldainis“ Kartų namuose

25394153_728243787365284_1551200058_n

Kalėdos- tai metas, kai visas pasaulis pasineria į linksmą šventinį šurmulį. Ne paslaptis – šis šurmulys susijęs su gerumu. Gerumu duoti. Tradicija tapo kasmet, prieš didžiąsias šventes, aplankyti tuos, kurie vieniši, pradžiuginti juos saldainiais bei maloniais reginiais, dovanoti džiaugsmą kitiems. Gruodžio 14 dieną mūsų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Šimkuvienė ir  progimnazijos mokiniai aplankė Vilijampolės Kartų namus. Kartų namų gyventojus pralinksmino nuotaikinga kalėdine programa: spektaklis „Kalėdų sakmė “, kuriame vaidino dramos būrelis „Fortūna“ (vad. A. Jankauskaitė), šoko 2d klasės moksleivės (vad. E. Gogelienė), kalėdines daineles atliko 5d klasės moksleivės (parengė muzikos mokytoja G. Žurkevičienė). Pasibaigus muzikinei programėlei,  mokyklos prezidentė U.Miničiūtė  ir parlamento nariai U.Butkutė, A.Kripavičius, D. Sabaliauskas palinkėjo gražių švenčių ir supylė kalną saldainių, kuriuos dovanojo progimnazijos mokiniai.