Kaip „Atžalyno“ progimnaziją užgrobė piratai, arba nepakartojama Mokytojų dienos šventė

55-IMG_9614min

Spalio 4-ąją mokytojai rinkosi į progimnaziją nusiteikę šventiškai, tačiau  vos tik įėjus juos pasitiko būrelis piratų. Kas čia bus, mąstė visi.

Prieš pamokas mokytojus sveikino pirmokėliai, progimnazijos direktorė N. Jukštienė ir Progimnazijos Tarybos pirmininkė  L. Sprainienė.  Po trijų pamokų aštuntokai vaišino mokytojus tortu bei kava. Pasibaigus pamokoms mokytojai  buvo pakviesti į laivo denį — linksmąją programą „Prasitęsk savo atostogas“, kurioje galėjo  laimėti nemokamą savaitės trukmės pasiplaukiojimą – kruizą „RoyalGlamourDeluxe“. Laive svečiavosi žinomi Lietuvos estrados artistai Tomas Augulis, kuris atliko dainą „Sąnariai“, NAKTINĖS PERSONOS  su daina  „Kaltas ruduo“, dainininkė Irena Starošaitė (mokytoja Ilona Sodytė) padainavo dainą „Vasara, Olia“, 8d klasės mokinė, baleto šokėja Augustė Varaškevičiūtė, dalyvavusi TV projekte „Šokio revoliucija“, šoko savo kūrybos šokį. Ragaišytė Aistė 4b klasės mokinė atliko meninės gimnastikos “Pole dance” šokį, kurį demonstravo ir TV projekte „Lietuvos Talentai“.  Visų susirinkusiųjų nuotaiką kėlė kalbanti  ir labai išmintinga papūga (mokytoja Dovilė  Žaunerūnaitė). Plaukiojimo metu buvo paskelbtos nominacijos ir jų laimėtojai.

Nominaciją „Papūgėlių Dresuotojos“ laimėjo pirmokų mokytojos Aušra Mingaudienė, Jolita Raugalienė, Daiva Bendaravičienė ir  Birutė Germanienė.

Nominaciją „Kokas laive“ laimėjo ilgametė valgyklos darbuotoja Svetlana.

Nominaciją „It žuvis vandeny“ laimėjo socialinė pedagogė Rūta Žitkienė.

„Džiazuojančios mokytojos“ nominaciją laimėjo  lituanistės Dovilė Žaunerūnaitė ir Vilija Radzevičiūtė.

„Metų gelbėtojos“ nominacija atiteko progimnazijos medicinos darbuotojai  Rugilei Kobaitei ir psichologei  Julijai Marcinkevičiūtei.

Visa kelionė laivu būtų puikiausiai vykusi, jeigu staiga į įsivaizduojamą denį nebūtų įsibrovę piratai, kurie surišo mokytojus, ir tik tada, kai progimnazijos direktorė kartu su savo pavaduotojomis sugebėjo atsakyti į klastingus piratų klausimus, mokytojai buvo išvaduoti ir galėjo tęsti savo kelionę toliau.

Tuomet laivo denyje pasirodė dainininkas Andrius Rimiškis, jis padainavo dainą „Mes, vyrai“ ir paskelbė nominacijos „Laivo bocmanai“ laimėtojas — tai progimnazijos direktorės pavaduotojos Almantė Šimkuvienė, Vilma Balandaitė, Daiva Usonienė ir Roberta Naujokaitienė.

„Laivo kapitono“ nominacija  atiteko mūsų mylimai direktorei Nijolei Jukštienei.

Paskutinė nominacija „Metų lobis“ skirta toms mokytojoms,  kurios visai neseniai prisijungė prie mūsų kolektyvo, tai Edita Genienė, Ilona Sodytė, Laura Šlekytė, Neringa Pilipavičienė ir Dalia Grigaliūnienė.

Kai kalbančioji papūga  ėmė spiegti visu balsu „KRANTAS“, mokytojai kartu su BIPLANAIS ir visais spektaklį ruošusiais mokiniais (dramos teatro vadovė Aušra Jankauskaitė) sudainavo dainą  „Ant bangos“, išlipo į krantą ir iškeliavo į Taujėnų dvarą…