Gimtosios kalbos savaitė 2018

05-IMG_9500

Lapkričio 26- 30 dienomis progimnazijoje vyko tradiciniai Gimtosios kalbos savaitės renginiai. Mokiniai  dalyvavo dailyraščio konkurse, gimtosios kalbos olimpiadoje, skaitė savo kūrybos eiles, dalyvavo raiškiojo skaitymo (deklamavimo) konkurse. Bibliotekoje penktadienį vyko renginys, skirtas ketvirtų klasių mokiniams “Knygiose visas pasaulis”. Šiais mokslo metais ir pradinukai įsijungė į Gimtosios kalbos savaitės renginius: pirmokėliai kūrė vardo raideles, antrokėliai rašė dailyraštį, trečiokai iliustravo smulkiąją tautosaką, o ketvirtokai kūrė kryžiažodžius apie Lietuvą. Pradinukų darbai puošė vestibiulį prie mokytojų kambario.

Praėjus Gimtosios kalbos savatei, komisijai tikrai buvo nelengva išrinkti geriausiuosius. Lapkričio 30-ąją buvo paskelbti rezultatai. Padėkos bei knygos buvo skirta šiems mokiniams:

Jonui Cickevičiui, 5b kl. mokiniui, ir Elvitai Stankevičiūtei, 5d kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 5 klasių I vietos laimėtojams;

Gintarei Staskevičiūtei, 6b kl. mokinei,  lietuvių kalbos olimpiados 6 klasių I vietos laimėtojai;

Austėjai Pupelytei, 7a kl. mokinei, lietuvių kalbos olimpiados 7 klasių I vietos laimėtojai;

Miglei Murmaitei, 8 b kl. mokinei,  lietuvių kalbos olimpiados 8 klasių I vietos laimėtojai;

Emilijai Vasiliauskaitei, 6b kl. mokinei, meninio skaitymo konkurso I vietos laimėtojai;

Medeinai Macijauskaitei, 7b kl. mokinei, meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtojai;

Jonui Cickevičiui, 5b kl. mokiniui,  ir Rokui Šešlauskui, 7a kl. mokiniui, meninio skaitymo konkurso III vietos laimėtojams;

Armilei Kelmelytei, 8c kl. mokinei, ir Tomui Jonaičiui, 5b kl. mokiniui,  dailyraščio konkurso I vietos laimėtojams.

Tadui Ališauskui, 6a kl mokiniui, ir Dominykai Gudaitei, 7c kl. mokinei, savos kūrybos I vietos laimėtojams;

Urtei Musiejūtei, 7a kl mokinei, savos kūrybos II vietos laimėtojai;

Mantei Beinarytei, 5d kl mokinei, savos kūrybos III vietos laimėtojai.