Europos dieną kauniečiai pasitiko šokiais ir dainomis

Vilija Žukaitytė
kauno.diena.lt

2012-05-09

Gegužės 9-ąją visame žemyne yra švenčiama Europos diena. Nuo pietų Kaune šurmuliavo šventiškai nusiteikę miestiečiai, kurie skambant dainoms ir šokiams, taip pat minėjo šią šventę.

„Prieš 61 metus prancūzų politikas Robertas Schumanas pakvietė visas Europos tautas vienytis – tai buvo inspiracija kurtis Europos Sąjungai (ES), todėl gegužės 9 dieną yra minima Europos diena“, – į šventės dalyvius kreipėsi renginio organizatorė, Kauno Europos informacijos centro „Europe Direct“ vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė.

Muzikinio teatro sodelyje visą popietę skambėjo muzika, ant Laisvės alėjos grindinio trypė šokėjai, išskirtines madų kolekcijas pristatė jaunieji kūrėjai – visa tai renginio „Kartos ant Europos žemėlapio“ akcentai.

Šventės dalyvė Neringa, „Atžalyno“ mokyklos moksleivė, kartu su draugėmis renginio metu pristatė savo rankomis kurtą kolekciją „Eko stilius“. „Džiaugiamės, kad šią dieną galime švęsti kartu su visa Europa“, – sakė jaunosios kūrėjos.

Mergaičių sukurtos suknelės pagamintos iš šiukšlių maišų, plastikinių butelių, kamštelių, senų laikraščių – viso to, ką kasdien išmetame į šiukšliadėžes.


Plačiau galite perskaityti straipsnį portale kauno.diena.lt (pilna nuoroda: http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/europos-diena-kaunieciai-pasitiko-sokiais-ir-dainomis-425474#axzz1uXhdp8h9).

Comments are closed.

Svetainė sukurta naudojant Wordpress