Dėkojame

2014-11-05

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME MŪSŲ SOCIALINIAMS PARTNERIAMS – VDU SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETO ATSTOVAMS – UŽ DALYVAVIMĄ MOKYKLOS SAVIUGDOS DIENOJE !
VDU socialinių mokslų fakulteto prodekanės VIOLETOS IVANAUSKIENĖS dėka socialinio darbo, psichologijos, karjeros ir profesinio konsultavimo studentai (jų buvo virš 40) pravedė 1-8 klasių mokiniams užsiėmimus „Savęs pažinimas per komandinį darbą“. Universiteto lektorės doc. Aušra Rutkienė, doc. Loreta Bukšnytė-Marmienė bendravo su mokytojais aktualiomis jiems temomis. Dar viena lektorė doktorantė Eugenija Valienė diskutavo su dvyliktokais vaikinais apie internetą, o Kauno moterų organizacijos darbuotojos su šios organizacijos vadove Daiva Baranauskiene dvyliktokėms merginoms pristatė audiovizualinę edukacinę priemonę “Smurtas prieš moteris: ženklai ir kontrolė”.

Socialinė pedagogė ekspertė Rūta Žitkienė

———————————————————————————————————————————–
2014-09-25

Nuoširdžiai dėkojame leidyklai „Šviesa“. Jos darbuotojai operatyviai reagavo į pagalbos prašymą, kai mokyklos vadovėlius (ištikus vandentiekio avarijai) užliejo vanduo.
Leidykla mokyklai dovanojo net 288 naujus matematikos vadovėlius 5 – 6 klasėms. Ačiū jiems už geranoriškumą, supratingumą.

Mokyklos direktorė Nijolė Jukštienė

———————————————————————————————————————————–