Būsimų pirmaklasių tėveliams

Būsimų pirmokų tėveliams!

Birželio  11 dieną 17 val. kviečiame būsimus pirmokus kartu su tėveliais atvykti į mokyklą susitikti su mokytojomis. Po vaikų veiklų ir tėvelių susirinkimo bus galima užsisakyti uniformas.

Progimnazijos adresas: Partizanų 46, Kaunas

Telefonas pasiteirauti – 311968,  mob. 861699716

Progimnazijoje vyksta kryptingas užsienio kalbų, socialinių mokslų bei meninis ugdymas, atsižvelgiama į kiekvieno vaiko individualybę. Mokiniai turės galimybę lavintis įvairiuose būreliuose, galės mokytis įvairių šokio elementų (šokių pamokose), lankyti mokyklos patalpose esantį Dainavos baseiną.

Progimnazijoje dažnai lankosi įvairūs meno kolektyvai, čia rengiami koncertai, popietės, spektakliai, organizuojama daug mokomųjų, pažintinių ekskursijų.

Tėvams pageidaujant mokykloje po pamokų veikia „Laisvalaikio klubas“, kur mokiniai įdomiai praleidžia laisvalaikį, paruošia pamokas.

Progimnazijoje  dirba socialinė pedagogė, psichologė, logopedė, specialioji pedagogė, mokytojo padėjėja, kurios padeda spręsti vaikų, šeimų socialines, psichologines problemas.

Nuo pirmos klasės mokiniai dėvi uniformas.

Uniformas galima užsisakyti UAB „Tometa“, Draugystės g. 19. Tel. 8 37 455185

Daugiau informacijos www.uniformos.lt

Plačiau apie mokyklą Jūs galite sužinoti ir mokyklos internetinėje svetainėje adresu  www.atzalynas.kaunas.lm.lt

Comments are closed.