Būsimų pirmaklasių tėveliams

Gerbiami būsimųjų pirmaklasių Tėveliai,

Bendras būsimųjų pirmaklasių tėvelių susirinkimas planuojamas 2017 m. gegužės 23 d. 18 val.

Pirmų klasių mokinių sąrašai bus paskelbti gegužės 18 d.

PIRMOKŲ SĄRAŠAI

Progimnazijos adresas: Partizanų 46, Kaunas

Telefonas pasiteirauti ar registruoti – 311968,  mob. 861699716

Būsimos pirmųjų klasių mokytojos:

• pradinių klasių mokytoja metodininkė Alina Anusevičienė 110 kabinetas,
  • pradinių klasių vyresnioji mokytoja Snieguolė Beniulienė  220 kabinetas,
  • pradinių klasių mokytoja metodininkė Zita Volungevičienė 114 kabinetas.
  • pradinių klasių mokytoja Jurgita Vyšniauskienė 221 kabinetas.

Progimnazijoje vyksta kryptingas užsienio kalbų, socialinių mokslų bei meninis ugdymas, atsižvelgiama į kiekvieno vaiko individualybę. Mokiniai turės galimybę lavintis įvairiuose būreliuose, galės mokytis įvairių šokio elementų (šokių pamokose), lankyti mokyklos patalpose esantį Dainavos baseiną.

Progimnazijoje dažnai lankosi įvairūs meno kolektyvai, čia rengiami koncertai, popietės, spektakliai, organizuojama daug mokomųjų, pažintinių ekskursijų.

Tėvams pageidaujant mokykloje po pamokų veikia „Laisvalaikio klubas“, kur mokiniai įdomiai praleidžia laisvalaikį, paruošia pamokas.

Progimnazijoje  dirba socialinė pedagogė, psichologė, logopedė, specialioji pedagogė, mokytojo padėjėja, kurios padeda spręsti vaikų, šeimų socialines, psichologines problemas.

Nuo pirmos klasės mokiniai dėvi uniformas. Jas galima užsisakyti UAB „Tometoje“, Draugystės 19, tel. 8 37 455185. Jeigu siūsite patys,  medžiagas galite įsigyti „Drobės“ parduotuvėje. Sarafano viršutinė dalis – „Strazdas“ (medžiagos kodas 9505). Sarafano sijonukas ir berniukų liemenės – „Žvirblis“medžiagos kodas  2202. Trikotažinę medžiagą švarkeliui galima įsigyti tik „Tometoje“, Draugystės 19, tel. 8 37 455185

Plačiau apie mokyklą Jūs galite sužinoti ir mokyklos internetinėje svetainėje adresu  www.atzalynas.kaunas.lm.lt

Reikalingi šie dokumentai:

• Prašymas, sutartis (pildoma mokykloje);
  • Sveikatos pažyma (gegužės – birželio mėn);
  • Gimimo liudijimo kopija;
  • Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą.

Comments are closed.