Būsimų pirmaklasių tėveliams

Pirmokų sąrašai

INFORMACIJA BŪSIMŲ MOKINIŲ TĖVELIAMS

Kauno miesto tarybos sprendimu prašymai mokytis bus priimami nuo 2020 m. balandžio 15 d. 12 val.

Nuoroda į moksleivių registraciją į Kauno miesto mokyklas: http://imokykla.kaunas.lt

Gerbiami tėveliai,

elektroninis prašymų pateikimas į mokyklas numatomas po kovo 24 d. įvyksiamčio Kauno miesto tarybos posėdžio. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad mokinių priėmimas į mokyklas vykdomas visus metus vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr. T-33

Atvykę į mokyklą galite pateikti popierinį prašymą.

Progimnazijos adresas: Partizanų 46, Kaunas

Telefonas pasiteirauti – 311968,  mob. 861699716

Progimnazijoje vyksta kryptingas užsienio kalbų, socialinių mokslų bei meninis ugdymas, atsižvelgiama į kiekvieno vaiko individualybę. Mokiniai turės galimybę lavintis įvairiuose būreliuose, galės mokytis įvairių šokio elementų (šokių pamokose), lankyti mokyklos patalpose esantį Dainavos baseiną.

Progimnazijoje dažnai lankosi įvairūs meno kolektyvai, čia rengiami koncertai, popietės, spektakliai, organizuojama daug mokomųjų, pažintinių ekskursijų.

Tėvams pageidaujant mokykloje po pamokų veikia „Laisvalaikio klubas“, kur mokiniai įdomiai praleidžia laisvalaikį, paruošia pamokas.

Progimnazijoje  dirba socialinė pedagogė, psichologė, logopedė, specialioji pedagogė, mokytojo padėjėja, kurios padeda spręsti vaikų, šeimų socialines, psichologines problemas.

Nuo pirmos klasės mokiniai dėvi uniformas.

Uniformas galima užsisakyti UAB „Tometa“, Draugystės g. 19. Tel. 8 37 455185

Daugiau informacijos www.uniformos.lt

Plačiau apie mokyklą Jūs galite sužinoti ir mokyklos internetinėje svetainėje adresu  www.atzalynas.kaunas.lm.lt

Comments are closed.