Bendruomenės dienos renginiai: penktadienis

31-IMG_1015min

Gegužės 16-18 dienos progimnazijoje vyko BENDRUOMENĖS DIENOS RENGINIAI, SKIRTI Lietuvos Šimtmečiui. Penktadienį, pamokų metu, 1-8 klasių mokiniams vyko profesinės karjeros, sėkmės istorijų, gyvenimiškų patirčių pamokos, kurias veda mokinių tėvai, mokytojai, buvę mokiniai, pasikviesti svečiai. Po to progimnazijos vidiniuose kiemeliuose visų klasių  aktyviausi ir geriausiai besimokantys mokiniai buvo apdovanoti Direktorės padėkos raštais, ketvirtokai ir aštuntokai pasodino po medelį.

17 val progimanzijos salėje įvyko koncertas „Atžalynas – tai mūsų namai“ ir buvo įteiktos  “Metų giliuko”  nominacijos ir padėkomis apdovanoti mokytojai, paruošę šiuos mokinius.

„Metų giliuko“ nominacijas:

TOMUI VAIČIULIUI, 8b klasės mokiniui, už I vietą Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“

UGNEI MINIČIŪTEI, 8 b klasės mokinei, už II vietą fizikos olimpiadoje Kauno m.

EMILIJAI VASILIAUSKAITEI, 5b klasės mokinei, už prizinę vietą meninio skaitymo konkurse.

AUSTĖJAI PUPELYTEI, 6a klasės mokinei, už I vietą diktantų konkurse, IV vietą lietuvių kalbos olimpiadoje Kauno mieste;

GRETA MELKŪNAITEI, 8c klasės mokinei, už prizinę vietą lietuvių kalbos olimpiadoje Kauno mieste;

GIEDRĖ STASKEVIČIŪTEI, 5 b klasės mokinei, už prizinę vietą lietuvių kalbos olimpiadoje Kauno mieste;

MEDEINAI MACIJAUSKAITEI, 6d klasės mokinei, už III vietą meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba.

MIGLEI KASELYTEI, 6 a klasės mokinei, už IV vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste;

KAROLIUI JUKŠTAI, 8b klasės mokiniui, už IV vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste;

JONUI CICKEVIČIUI, RUGILEI MELKŪNAITEI, JUSTUI STRAZDAUSKUI, EMILIJAI KAZLAUSKAITEI, JUOZUI VENCKUI, už II vietą  tikybos konkurse III-ajame etape „Irkis į gilumą“ Kauno mieste;

ŠOKIŲ BŪRELIUI „APROBA“, už I vietą respublikiniame šokių konkurse „Pavasario šėlsmas“.