Bendruomenės dienos 2017: penktadienio renginiai

001-viršelismin-DSC_9538+

Gegužės 19-ąją, penktadienį, progimnazijoje vyko profesinio ugdymo pamokos, kurių metu tėveliai ir buvę mokyklos auklėtiniai pasakojo apie savo profesijas, mokinukai pristatė savo tėvelių profesijas. 8c klasėje su mokiniais susitiko Dominyko tėvelis, BK grupės technikos vadovas Valerijus Kazlovas. Vaikai vaizdžiai susipažino su patalpų apsaugos sistemomis, vaizdo stebėjimo sistemomis, ryšių kabeliais. 7c klasėje buvusi mūsų mokyklos mokinė Gabija Šarkutė, dabar Mykolo Romerio universiteto viešojo saugumo fakulteto studentė, supažindino su teisės ir policijos veiklos studijų programa, pasakojo apie policijos darbuotojų kasdienybę.  Salėje vyko 5-6 ir 7-8 klasių komandų, kurioje dalyvavo 3 mokiniai, vienas tėvelis ir mokytojas, “Protų mūšių ” kova. Komandų dalyviai atsakinė į klausimus apie Lietuvos etnografinius rajonus, papročius, tradicijas. Abiejuose mokyklos kiemeliuose 4-ųjų ir 8-ųjų klasių mokiniai pasodino po medelį.

Pavakare visi  bendruomenės nariai buvo pakviesti į šventinį koncertą, kuriame pasirodė visi progimanizijos  meniniai kolektyvai ir talentingiausi moksleiviai. Koncerte buvo  pagerbti  ir apdovanoti “Metų giliuko” nominacijomis patys gabiausi mokiniai:

GYTĖ SPRAINYTĖ, 6b klasės mokinė, už III laipsnio diplomą nacionaliniame mokinių konkurse „Švari kalba – švari galva“;

MIGLĖ MURMAITĖ, 6b klasės mokinė,  nacionalinio mokinių konkurso „Švari                             kalba – švari galva“ finalistė;

MEDEINA MACIJAUSKAITĖ, 5d klasės mokinė, už I vietą Kauno miesto 1–8 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas „Deklamuoju Lietuvai“;

SIMONA ŽIŪRAITYTĖ, 6b klasės mokinė,  už III vietą Kauno miesto 5–6 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje;

BENAS BAGVILAS, 8a klasės mokinys, už III vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste, už I vietą respublikiniame K. Baršausko fizikos konkurse;

JUSTINAS STASKEVIČIUS, 6b klasės mokiniys, už III vietą matematikos olimpiadoje Kauno mieste;

DOMINYKAS KRASAUSKAS, 6c klasės mokinys, už III vietą gamtos olimpiadoje, skirtame R. Kazlausko atminimui.

Padėkos už prizines vietas neformaliajame švietime skirtos:

GABRIELEI NIKITINAITEI, 5d klasės mokinei, už I vietą Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų inkilų parodoje-konkurse;

LUKUI LIUTKEVIČIUI, 6a klasės mokiniui už III vietą tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „Laiko ženklai mano gimtinėje.

Padėkomis apdovanoti ir šių mokinių mokytojai, klasių aktyviausi moksleiviai .

Už nuoširdų bendradarbiavimą padėkos skirtos šies tėveliams:

RAIMUNDUI JANČIUI;

LINAI KELMELIENEI;

LINAI SPRAINIENEI;

GIEDRIUI BALBIERIUI;

TOMAI SERAPINIENEI.

5-8 klasių mokiniai visus mokslo metus už aktyvią visuomeninę veiklą rinko balus- simbolinius giliukus. Daugiausiai giliukų surinkusios klasės -5a ir 7 b – buvo apdovanos mokyklos rėmėjų piniginiais čekiais (150 eurų), kuriuos galės panaudoti vykdami į kelionę.

Comments are closed.