Bendruomenės dienos 2017: ketvirtadienio renginiai

07-IMG_6170min+

Kaip  ir kasmet gegužės pabaigoje progimnazijoje organizuojamos BENDRUOMENĖS DIENOS, kurios šiais metais buvo skirtos Tautinio kostiumo metams.  I a. foje ir koridoriuje prie valgyklos vyko mokinių rankdarbių bei piešinių paroda „Tautinis kostiumas“, nuotraukų paroda, atspindinti skirtinguose regionuose gimusius mokytojus, „Mano gimtinė“  bei tradicinė muziejinė  paroda, leidžianti prisiminti  mūsų progimnazijos renginius nuo pirmųjų mokyklos gyvavimo metų iki šiandienos.

Salėje pradinių klasių mokiniai žiūrėjo dramos būrelio „Fortūna“ spektaklį „Alisa stebuklų šalyje“.     Vidiniame mokyklos kiemelyje šurmuliavo 1-4 klasių mokinių, tėvelių ir mokytojų akcija „Liaudies pasakų miestelis“, kur mokiniai kartu su mokytojais vaidino įvairių pasakų scenas, žaidė,  pokštavo, vaišinosi atsineštais skanėstais.

Comments are closed.