Atsisveikinimas su aštuntokais

02-_095825MIN

Birželio 19 dieną aštuntokai po trijų mėnesių karantino rinkosi progimnazijos kieme, kur vyko šventinis atsisveikinimas. Mokiniams buvo įteikti progimnazijos baigimo pažymėjimai, kurie atspindi jų 8 metų mokymosi rezultatus VDU „Atžalyno“ progimnazijoje. Mokiniams atsisveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Nijolė Jukštienė, tėvelių atstovas, pradinių klasių mokytojų vardu kalbėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Usonienė.  Trys geriausiai besimokančios aštuntokės paliko simbolinį progimnazijos raktą būsimiems aštuntokams ir palinkėjo saugoti  mokyklą ir gerbti mokytojus.

Linkime mūsų šauniesiems aštuntokams naujų draugiškų kolektyvų pasirinktose gimnazijose.

Šventės metu padėkos žodį tarė mokiniai ir tėvų atstovė Armilės Kelmelytės mama , o pradinių klasių mokytojos bei klasių auklėtojos Silvija Musiejienė, Dalia Šedienė ir Regina Rakutytė, linkėdamos sėkmės tolimesniuose moksluose, pabrėžė, kad ir kas nutiktų gyvenime, kad ir kur jis benuvestų ateity, visada reikia rasti laiko puodeliui arbatos su artimaisiais bei draugais.