Aštuntokų atsisveikinimo šventė

05-IMG_1473min

Birželio 15-ąją dieną mūsų progimnazijoje vyko atsisveikinimo su aštuntokais šventė. Tai ketvirtoji aštuntokų laida, kai mokykla tapo VDU “Atžalyno” progimnazija. Paskutinę pamoką aštuntokams vedė jų auklėtojos- mokytojos G. Žurkevičienė, G. Akelaitienė ir A. Aleknienė. Susirinkusius salėje aštuntokus pasveikino septintokai, progimnazijos direktorė N. Jukštienė, tikybos mokytoja V. Šaliamorienė. Tėvelių vardu mokytojams padėkojo ir vaikams sėkmės palinkėjo 8c klasės mokinės Ugnės Binevičiūtės  mama. Nuoširdžius atsisveikinimo žodžius tarė 8b kl. mokinė Ugnė Miničiūtė, po to visi aštuntokai sudainavo progimnazijos himną. Po iškilmingos dalies aštuntokai paliko simbolinį mokyklos raktą  septintokams.

Linkime sėkmės mūsų aštuntokams naujose mokymo įstaigose ir lauksime apsilankant svečiuose. Gero kelio.