7a kl išvyka į Tradicinių amatų centrą

DSC03537
Spalio 13-oji diena progimnazijoje – edukacijų ir ekskursijų diena. 7b klasės mokiniai kartu su matematikos mokytoja Vilma Kazlauskiene bei mokytojo padėjėja Rasa Toleikiene vyko į Kauno rajono Tradicinių amatų centrą, kurio muziejaus ekspozicijoje – XIX a. pabaigos – XX a. pradžios Lietuvos žemės ūkio technika, buities rakandai ir darbo įrankiai.

Mokiniai galėjo apžiūrėti čia eksponuojamus iš įvairių Lietuvos kampelių surinktus dar prieškario metais užsieniečių ir lietuvių pagamintus variklius, žemės ūkio techniką, automobilius, tarpukario Lietuvos kaime meistrų naudotus darbo įrankius, namų apyvokos daiktus, išgirsti grojamą anuometinę muziką. Koks malonumas vaikinams pajausti save už prieškarinės mašinos vairo! Mokytojos minėjo  iš savo vaikystės ar jaunystės pažįstamus įvairius rakandus, naudotus buityje.
Septintokams labiausiai patiko sūpynės, pakeliančios net iki eglių viršūnių, leidžiančios pajausti skrydžio malonumą.