2018 m. kovo 3 d. įrašai

20180302_151100

Aštuntokių darbai “Šimtmečio šviesoje”

Kovo 2 d. Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje vyko XVI – asis Kauno m. mokinių dailės projektas – meninė akcija ,, Šv. Kazimieras lietuvių jaunimo globėjas“ tema ,,Šimtmečio šviesoje“.

Kviečiame į virtualią kelionę po kūrybines dirbtuves

Kovo 2-ąją mūsų progimnazijoje vyko naujas renginys, pakeitęs tradicinę Kaziuko mugę. Pradinių klasių mokiniai penktadienį dirbo kūrybinėse dirbtuvėse, kūrė įvairius rankdarbius, o paskui juos eksponavo progimnazijos koridoriuose.  Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti pradinukų darbeliais.

412nGpKWIAL._SX355_

PRIĖMIMAS MOKYTIS

INFORMACIJA BŪSIMŲ MOKINIŲ TĖVELIAMS “Apie vaikų priėmimą tėveliai informuojami elektroniniu paštu. Būsimų pirmokų tėvų susirinkimas vyks birželio 14 d. 18.00 val. progimnazijos aktų salėje. Prašymai pradėti mokytis VDU “Atžalyno” progimnazijoje pagal priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas registruojami elektroniniu būdu per savivaldybės internetinę svetainę (https://imokykla.kaunas.lt) nuo 2018 m. kovo 7 d. Jei dėl techninių kliūčių [...]